Serrion Multipurpose Table 1400x800x730mm White/Silver KF800294
Category Meeting Tables
KF70346
Product Code: KF70346
Category Meeting Tables
Manufacturer VOW
Description
Lead Time
777
UNSPSC Code
Weight
23
Catalog Page Number
969
Brand
Serrion
Categories
Tables
Category
Meeting Tables
Colour
White
Dimensions (WxDxH)
1400x800x730mm
Frame Colour
Silver
Height
730mm
Leg Type
4 Leg
Manufacturer
VOW
Shape
Rectangular Table
Size
1400mm
Table Depth
800mm
Top Colour
White
Type
Meeting Tables
Starting from
/
40%
Compare
KF70346
Product Code: KF70346
Manufacturer VOW
Description
Lead Time
777
UNSPSC Code
Weight
23
Catalog Page Number
969
Brand
Serrion
Categories
Tables
Category
Colour
Dimensions (WxDxH)
1400x800x730mm
Frame Colour
Silver
Height
730mm
Leg Type
4 Leg
Manufacturer
VOW
Shape
Rectangular Table
Size
1400mm
Table Depth
800mm
Top Colour
Type
Starting from
/
40%